Online School uCoz

Категории раздела

Pierwsze kroki [11]
Pierwsze kroki
Jak stworzyć stronę internetową? [0]
Jak stworzyć stronę internetową?
Usługi i płatności [0]
Usługi i płatności
Domena internetowa i poczta [0]
Domena internetowa i poczta
Bezpieczeństwo [0]
Bezpieczeństwo
Lista członków [0]
Lista członków
Narzędzia [0]
Narzędzia
Projekt [0]
Projekt
Strony [0]
Strony
Wiadomości [0]
Wiadomości
Blog [0]
Blog
Katalog artykułów [0]
Katalog artykułów
Katalog witryny [0]
Katalog witryny
Katalog plików [0]
Katalog plików
Albumy fotograficzne [0]
Albumy fotograficzne
FAQ [0]
FAQ
Testy [0]
Testy
Wideo [0]
Wideo
Ogłoszenia niejawne [0]
Ogłoszenia niejawne
Forum [0]
Forum
Księga gości [0]
Księga gości
Gry online [0]
Gry online
Rozszerzenia [0]
Rozszerzenia
Moduł SEO [0]
Moduł SEO
Sklep internetowy [0]
Sklep internetowy

Мини-чат

500

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 1

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Блог

Главная » 2018 » Январь » 23 » Krótki opis modułów systemu (który moduł powinienem wybrać?)
18:11

Krótki opis modułów systemu (który moduł powinienem wybrać?)

Twoja witryna może zawierać maksymalnie 14 modułów treści, z których każdy ma swój własny cel. Jednak system nie jest zabroniony do przebudowy modułów na własne potrzeby.

Lista dostępnych modułów:

Katalog witryny
FAQ (pytanie / odpowiedź)
Ogłoszenia niejawne
Wiadomości z witryny
Blog
Testy
Wideo
Forum
Albumy fotograficzne
Katalog artykułów
Gry online
Katalog plików
Księga gości
Sklep internetowy

Katalog witryny
Katalogi witryn zawierają opisy i linki do innych witryn dodanych do nich. Katalogi mają uporządkowany system dotyczący tematów witryn. Strukturę można ustawić podczas instalacji lub ręcznie, lub nieobecność, jeśli jest to dla Ciebie wygodniejsze.

FAQ (pytanie / odpowiedź)

FAQ (często zadawane pytania) - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Może być używany jako sekcja pomocy dla twoich użytkowników (odpowiednik naszej bazy wiedzy, którą teraz czytasz). Wszystkie pytania można umieścić w kategoriach, ale nie ma obsługi kategorii zagnieżdżonych.

Ogłoszenia niejawne
Tablica ogłoszeń zawiera reklamy o charakterze komercyjnym i / lub niekomercyjnym, które są umieszczane zarówno płatnie, jak i bezpłatnie. Reklamy są podzielone na tematy określone podczas instalacji lub ręcznie

Wiadomości z witryny
Wiadomości z witryny - moduł do publikowania materiałów tekstowych. Ten moduł może być używany do publikowania dowolnych informacji, na przykład dotyczących aktualizacji Twojej witryny. Wszystkie materiały można podzielić na tematy ustawiane ręcznie.

Blog
Blog jest publicznym blogiem z komentarzami. Charakteryzuje się niewielkimi zapisami. Główną treścią bloga jest tekst, obrazy lub multimedia. Zewnętrznie bardzo podobny do modułu "Strona Wiadomości".

Testy
Moduł "Testy" zawiera materiały do ​​testowania wiedzy lub określania statusu użytkowników. Testy są wykorzystywane do celów edukacyjnych i rekreacyjnych. Po zainstalowaniu modułu możesz umieścić test na stronie z biblioteki lub stworzyć własny

Wideo
Moduł "Wideo" umożliwia publikowanie materiałów wideo na stronie z serwisów takich jak YouTube, Vimeo, Blip, Dayly. Podczas instalacji modułu możliwe jest wypełnienie modułu treścią - 9000 filmów licencjonowanych i 168 kanałów będzie dla Ciebie dostępnych całkowicie za darmo. Po aktywacji możesz dodawać nowe filmy lub edytować istniejące.

Wideo
Moduł "Wideo" umożliwia publikowanie materiałów wideo na stronie z serwisów takich jak YouTube, Vimeo, Blip, Dayly. Podczas instalacji modułu możliwe jest wypełnienie modułu treścią - 9000 filmów licencjonowanych i 168 kanałów będzie dla ciebie całkowicie darmowe. Po aktywacji możesz dodawać nowe filmy lub edytować istniejące.

Forum
Forum to moduł do organizowania komunikacji między odwiedzającymi Twoją witrynę. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy będą mogli tworzyć wątki do przesyłania wiadomości, chociaż w razie potrzeby można ustawić określone ustawienia uprawnień dla różnych grup użytkowników.

Albumy fotograficzne
Moduł "Albumy fotograficzne" pozwala organizować publikację obrazów. Wszystkie zdjęcia są umieszczane według albumu i są wyświetlane we wspólnym strumieniu. Obsługuje wsadowe przesyłanie obrazów do witryny, co jest charakterystyczną cechą modułu.

Katalog artykułów
Katalog artykułów jest bardzo podobny do modułów "Blog" i "Aktualności", ponieważ jego główną treścią są wpisy tekstowe ze zdjęciami i multimediami. Charakterystyczną cechą katalogu artykułów jest wsparcie dla bardziej złożonej struktury kategorii.

Gry online
Moduł pozwala łączyć gry, w które można grać bezpośrednio na stronie. Możliwe jest podłączenie gotowego zestawu gier online lub pobranie ich ręcznie (pliki SWG, wersje dla Windows, Mac, Mobile).
Katalog plików
Podobnie jak katalog artykułów, możesz uporządkować złożoną strukturę materiałów za pomocą sekcji i kategorii. Jednak zawartość takiego modułu to pliki umieszczane w witrynie lub serwerze innej firmy.

Charakterystyczną cechą modułu jest dostępność filtrów, które zapewniają wygodną nawigację na materiałach modułu.

Księga gości
Księga gości to moduł, który pozwala zbierać opinie, życzenia, komentarze od odwiedzających. Wygląda jak strona, na której użytkownicy mogą napisać kilka linii o stronie.

Sklep internetowy
Sklep internetowy to moduł do organizowania zakupów i sprzedaży ze strony internetowej. Materiał w sklepie internetowym to fizyczny produkt, usługa, klucz elektroniczny lub plik (w zależności od potrzeb właściciela).

Moduł obsługuje organizację złożonej struktury kategorii, filtrów, płatności online bezpośrednio z witryny, archiwum zamówień i wiele więcej, które mogą być potrzebne do prowadzenia handlu elektronicznego.


źródło:https://www.ucoz.ru/help/start/opisanie-modulej
Категория: Pierwsze kroki | Просмотров: 23 | Добавил: Sub_Admin | Теги: Krótki opis modułów systemu (który | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar

Вход на сайт

Поиск

Календарь

«  Январь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архив записей